Головна » 2017 » Листопад » 23 » День спільних дій в інтересах дітей
День спільних дій в інтересах дітей

З 20 листопада 2003 року в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей як один із шляхів консолідації зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, засобів масової інформації, соціально відповідального бізнесу, а також кожного, хто не байдужий до становища дітей в нашій країні.
Цього року до Дня спільних дій в інтересах дітей в  нашому навчальному закладі проведено ряд тематично-просвітницьких заходів: круглий стіл з питання забезпечення прав дітей, який був підготовлений учнями 10 класу; відкритий урок правознавства (вчитель Іванюк В.А.) «Захист прав дітей в Україні»; оформлено  виставку літератури у  шкільній бібліотеці «Я і мої права». Крім того учні 11 класу переглянули відео «Як я можу себе захистити». Також пройшли  спортивні змагання  між учнями 7-8 класів «Здорова дитина – здорова нація».

Основна мета заходів - дати підліткам відчути себе людиною, рівним серед рівних, навчитись шанувати кожне життя і почуття кожного.

Переглядів: 90 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2017  »