Головна » 2018 » Січень » 22 » День Соборності та Свободи України
День Соборності та Свободи України

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності та Свободи України.

З метою поглиблення знань учнів про історію винекнення свята Соборності України, з метою виховування в учнів любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого свого народу, виховання громадянина-патріота, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави, в нашому закладі було проведено виховний захід "Україна - моя молитва", підготовлений учнями 10-11 класу. (класні керівники Келюх В.В. та Іванюк В.А.)

Під час заходу згадали роки створення суверенної України (1919, 1991), події 22 січня 2014 року, які назвали «Кривавим Водохрещам», хвилиною мовчання вшанували пам'ять  усіх полеглих за свободу та незалежність України. Вихованці  вражали  кожним  словом під час декламації  віршів,  зачаровували  виконанням пісень, під час яких не можна було стримати сліз.

Крім того організовано тематичну  виставку «Моя Україна – єдина і неподільна», фотовиставку «Річниця Донецького аеропорту -  242 героїчні дні», випуск шкільної  газети «Історичне значення Акту Злуки українських земель».

Переглядів: 160 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »