Головна » 2015 » Травень » 9 » День Перемоги
День Перемоги

Ми завжди пам’ятаємо, що – 9 травня – це особлива дата для нашого народу – свято Перемоги. Для нас подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра – це суміш печалі й радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, із весною, народженням та розквітом нового життя. Низько схиляємо голови перед визволителями і щиро вітаємо із Днем Перемоги у Другій світовій війні! У цей славний незабутній день працівники Крупецького СБК разом з учнями  нашого закладу організували святковий концерт до Дня Перемоги.

Кожен із виступаючих хотів висловити свою глибоку пошану ветеранам за їхню мужність, за їхню опалену війною юність, за те, що всупереч голоду і холоду, хворобам і ранам вони здолали чуму фашизму. А ще – кожен хотів довести, що український народ пам’ятає страшні уроки тієї війни і понад усе прагне миру.

Переглядів: 290 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »