Головна » 2017 » Лютий » 20 » День пам`яті Героїв Небесної Сотні
День пам`яті Героїв Небесної Сотні

Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього. День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В цей день в нашому закладі  було проведено лінійку-реквієм, присвячену вшануванню пам'яті Небесної Сотні.

Вчителі, учні зібралися,  щоб у скорботі схилити низько голови перед  пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття. Лінійку було розпочато  Гімном України, виконаний усією громадою школи.

Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами, мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Лінійку – реквієм було закінчено прослуховуванням гімну Небесної сотні «Пливе кача»

Слава УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ Слава!

Переглядів: 208 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »