Головна » 2018 » Травень » 8 » День пам'яті та примирення
День пам'яті та примирення

Щороку 8 травня Європа і весь світ відзначають День пам'яті та примирення. З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначної ролі у перемозі в Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни у нашому закладі відбулися заходи.

Класними керівниками були проведені уроки мужності «Пам’ятаємо…. Перемагаємо...», створено Стіну пам’яті, в шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку - «Незгасаючий подвиг безсмертя».

Волонтерським загоном впорядковано могилу Невідомого солдата, що знаходиться на території села.

Крім того,  організовано поїздку до сільського та Славутського музеїв, під час екскурсії вихованці поринули у наше минуле, ще раз згадали земляків, які загинули у роки Другої світової війни.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »