Головна » 2018 » Травень » 8 » Підготовка до ДПА та ЗНО
Підготовка до ДПА та ЗНО

З метою поглиблення та систематизації набутих знань із шкільного курсу української мови та літератури, допомоги кожному учню успішно скласти ДПА та ЗНО,  07 травня 2018 року на базі нашого закладу проведено зустріч  з випускниками старшої школи закладів загальної середньої освіти району.

Розпочала роботу консультацій завідувач районним методичним кабінетом Зубова Жанна Олександрівна.

Методистом РМК Піголь Л.Т., учителями Цвітоського НВО, Крупецького та Улашанівського НВК Кусок Т.М., Кравчук О.О., Більчинською В.М. випускникам  надані  методичні рекомендації щодо застосування у повному обсязі отриманих протягом навчання у школі знань, умінь та навичок, уникнення ризиків, які можуть бути під час складання ДПА та ЗНО, проведені інтерактивні заняття.

Одинадцятикласники тренувались у складанні тестів, написанні власних висловлень на задану тему, брали участь в тестуванні-онлайн тощо.

Сподіваємось, що участь випускників у цьогорічному іспиті  буде успішнішою, тож бажаємо їм досягти максимальних результатів і стати студентами омріяних закладів вищої освіти.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту

Переглядів: 107 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »