Головна » 2019 » Червень » 4 » День останнього дзвоника
День останнього дзвоника

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, на улицеСьогодні у нас свято – День останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису.

Та свято останнього дзвоника мало не лише традиційний формат.

Захід мав розважальний характер у когось фотосесія, а хтось переглядав улюблений фільм, чи мультфільм... У спортзалі проходили "Веселі старти", а неподалік пахло піцею власного приготування.

Це був день яскравих, радісних емоцій!

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Валентина Иванюк, Жанна Зубова, Валентин Келюх, Тетяна Бережна и Наталія Дмитришина, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и в помещении

На данном изображении может находиться: еда и в помещении