Головна » 2019 » Грудень » 6 » День місцевого самоврядування
День місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.

За ініціативою керівництва Крупецької об’єднаної територіальної громади День місцевого самоврядування пройшов по особливому.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещенииУчні старших класів Крупецького ліцею та Полянської гімназії, 6 грудня,  долучилися до процесу управління громадою. Сільський голова Валерій Анатолійович, зауважив, що  таку ініціативу в громаді реалізують вперше. Мета досить проста і складна водночас: залучити молодь до управління громадою, активізувати майбутніх виборців та стимулювати їх залишатися у своїх громадах після навчання, не переїжджаючи до великих міст.

Напередодні відбулося засідання учнівського самоврядування, де було призначено голову, заступників, головного бухгалтера, секретаря, спеціалістів юридичного, земельного та інших відділів, методистів відділу освіти. Новопризначені працівники провели нараду, після чого вирішували повсякденні питання громади згідно посадових обов’язків: приймали та реєстрували вхідну документацію, робили відповіді на звернення,  реєстрували народження.

День професійного свята – приємна мить, проте після неї настають значно довші будні з їх тривогами, труднощами, успіхами і невдачами. Тож  свої побажання щодо розвитку громади, здобувачам освіти запропонували написати есе, в якому висловити  свої побажання та запропонувати цікаві шляхи для подальшого розвитку нашої молодої громади.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Переглядів: 184 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »