Головна » 2018 » Вересень » 21 » ДЕНЬ МИРУ
ДЕНЬ МИРУ

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наш заклад.

В цей сонячний день були проведені різноманітні заходи.

З учнями 1 класу була проведена бесіда на тему «Навіщо нам сваритися?», під час якої діти засудили ворожнечу та розбрат між людьми і виступили за гарні, дружні, привітні, мирні стосунки між усіма дітками планети.

Дошкільнята виконали аплікацію на тему «Голуб – птах миру». Таке заняття дало змогу діткам зайнятися корисною та цікавою діяльністю, мало на меті виховати дружнє та толерантне ставлення один до одного.

Також вихованці ліцею утворили символічний знак миру.

Крім того протягом тижня у бібліотеці  організована виставка плакатів та малюнків, книжкова експозиція «Хай буде мир на всій землі!».

Переглядів: 100 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »