Головна » 2017 » Вересень » 21 » День Миру
День Миру

Щороку учнівський та педагогічний колективи приєднуються до відзначення Міжнародного Дня Миру. Сьогодні цей день особливо важливий для України, Європи, світу. Цьогоріч в нашому навчальному закладі відбулися масові заходи, спрямовані на підтримку миру. Учні  1-4 класів взяли участь в акції «Стіна Миру», 5-11 в загальношкільній акції  "Квітка миру,  під час якої учні, вчителі, батьки мали можливість написати на пелюстках саморобних квітів побажання миру, добра і швидкого повернення до рідного дому для наших захисників, які воюють на Сході країни. Ці "квіти миру" будуть  передані воїнам АТО.  Також всі учасники навчально-виховного процесу взяли участь у флешмобі «Сонце Миру». Крім того наш заклад долучився до Всеукраїнського флешмобу «Дзвін Миру», що проходив за ініціативи Національної ради жінок України та громадської організації «Міжнародна школа рівних можливостей».

Переглядів: 217 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »