Головна » 2018 » Вересень » 21 » День юного натураліста
День юного натураліста

21 вересня любителі природи беруть активну участь у Всеукраїнській акції «День юного натураліста». Не винятком є і учні нашого ліцею.

Для них, а саме учнів 6-7 класів, працівники НПП «Мале Полісся» провели екскурсію екологічною стежкою. Протягом маршруту екскурсії діти розширили свої знання про природу рідного краю, пригадали історію села Стригани. Змістовними та надзвичайно цікавими були розповіді  Лукашука Ю.О.    про світ флори та фауни, правила поведінки у природі, знайомство з отруйними та маловідомими рослинами нашого краю. Учні отримали масу позитивних емоцій та нових знань.

Учні 8 класу здійснили міні – екскурс до найстаріших дерев, що зростають у селі Крупець. Пригадали легенди та оповіді про кремезного дуба, його значення в природі та в житті людини. Найцікавішим було визначення віку стародавнього дуба математичним способом. Здійснивши розрахунки, з`ясували, що найстарішому дереву села Крупець приблизно 480 років.

Активними були  і учні початкових класів, які разом із шестикласниками  порадували усіх яскравими малюнками та поробками на осінню тематику.  П`ятикласники були активними учасниками пізнавальної гри «Зоряний час», під час якої повторили та поглибили знання про рослинний та тваринний світ своєї місцевості, проявили кмітливість, оригінальність.

Задоволення від спільної праці, спілкування з природою та корисні знання – ось головний результат акції «День юного натураліста»!

Переглядів: 87 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »