Головна » 2014 » Листопад » 21 » День гідності
День гідності

21 листопада у нашому закладі пройшов захід,

вшанування пам'яті Небесної сотні, пам'яті загиблих під час Єврореволюції, Революції гідності, як її

називають у народі. Єврореволюція – це національно-патріотичні протестні акції в Україні, передусім проти корупції, соціальної нерівності, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, а також на підтримку Європейського вектора зовнішньої політики в Україні. На заході були присутні: Р.Броніч, заступник голови райдержадміністрації , Перепелиця Е.М., начальник відділу освіти молоді та спорту, Михалюк В.А. сільський голова, учні 7-11 класів та вчителі.

Не зважаючи на те, що засоби масової інформації постійно висвітлюють події у країні, було згадано з чого усе почалось рік тому.

Чарівні 11-класниці Панчук Тетяна та Царук Олена, виконали пісні, які без сліз не залишили нікого. Було переглянуто фільм Вавелон, після чого усі вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Напередодні Дня гідності, у закладі було організовано фото виставку "Шлях у своботі"  та літературну - "Подвиг народний житиме у віках"

Переглядів: 340 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »