Головна » 2018 » Травень » 21 » День Європи
День Європи

У 2018 році День Європи на загальнодержавному рівні відзначався 19 травня. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Для ознайомлення шкільної молоді з європейськими цінностями та традиціями, спонукання дітей до висловлювання власної думки через творчість про європейське майбутнє, 18 травня у нашому закладі відбулися різноманітні заходи.

Відбувся конкурс плакатів «Ми європейці», у своїх роботах діти відтворили елементи політичного символу та атрибуту Європейського Союзу - синій прапор, на якому зображено коло золотих зірок;

До відзначення Дня Європи залучилася шкільна бібліотека.

У бібліотеці організовано тематичну книжково-ілюстровану полицю «Історія Євросоюзу», відбувся бібліотечний урок «Я пізнаю світ. Європа».

З учнями 3-4 класів у комп’ютерному класі проведено заочну комп’ютерну гру-подорож «Мандруємо Європейськими країнами» (за матеріалами навчально-пізнавальної програми «Сходинки»)

Особлива увага надавалася інформаційно-роз’яснювальній роботі про День Європи в Україні. Так, випущено інформаційний бюлетень, де розміщено повідомлення про відзначення Дня Європи та стан і перспективи відносин між Україною та ЄС.

Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

Переглядів: 46 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »