Головна » 2015 » Квітень » 23 » День ЦО
День ЦО

«Кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха… Держава як гарант цього права створює систему цивільної оборони, яка має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру»

23  квітня  з метою вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя; вдосконалення  теоретичних знань та практичних навичок учнів та педагогічного колективу у захисті від наслідків надзвичайних ситуацій в нашому закладі відбувся день цивільного захисту.

Відповідно до плану-графіку День ЦО розпочався загальношкільною лінійкою, на якій начальник штабу Бережна Т.М.  ознайомила учнів із планом проведення Дня ЦО.

На першому цроці відбувся єдиний урок, на якому класні керівники провели бесіди з учнями про надзвичайні ситуації.

Члени шкільного самоврядування підготували наочні матеріали: газети, плакати та листівки, присвячені діям учнів при можливих аваріях, катастрофах та інших надзвичайних ситуаціях.

О 12-50 прозвучав сигнал тривоги. Учні та співробітники  організовано покинули приміщення школи. На евакуацію витратили 2 хвилини 7 секунд, з приміщень було евакуйовано 100% присутніх.

О 13.00 розпочалися змагання,  які поділялися на теоретичну та практичну частину. Змагалися 2 команди в різних естафетах.

Після проведення занять було підведено підсумки Дня ЦО на загальношкільній лінійці.

Звичайно, всі сподіваються, що навчальні тривоги ніколи не переростуть в реальні. Та все ж отримані знання допоможуть в випадку надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 325 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2015  »