Головна » 2019 » Квітень » 25 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

Сьогодні у нашому закладі відбувалися заходи з Цивільного захисту населення. Розпочався день з єдиного уроку у 1-11 класах, під час якого були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи  безпеки життєдіяльності дітей .

Дотримання інструктажів та практичні заняття з формувань ЦЗ дали можливість ще раз скоординувати дії учнів і провести термінову евакуацію за 5 хвилин. З учнями початкової школи проведено роз'яснювальну роботу.

Проведені навчання виявили високий рівень відповідальності посадових осіб ЦЗ з організації занять, чіткі дії педпрацівників з організованої евакуації учнів.

Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.

Закінчився День цивільного захисту підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення Дня цивільного захисту з керівним складом школи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.

Участь учнів, працівників школи в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим в разі потреби.

Життя – це найвища  цінність. Бережи його!!

Переглядів: 224 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »