Головна » 2018 » Лютий » 8 » День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету

Практично кожна сучасна людина є активним користувачем Інтернету. Хтось знає, хтось здогадується, а хтось вже стикався з проблемами безпеки власного комп'ютера і особистої інформації.

Щороку першого вівторка лютого всі країни світу відзначають День безпечного Інтернету. В 2018 році він випав на 6 лютого і проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Його мета полягає у заохоченні, зокрема, наймолодших користувачів до поважливого онлайн-спілкування.

В цей день у нашому закладі було проведено низку різноманітних заходів.

Взяли участь в інтеракції "Мої обіцянки в День безпечного Інтернету".

З учнями 7 класу проведено інтелектуальну гру «Єврика», вихованці 5 класу поринули у світ ребусів, кросвордів, головоломок на тему безпечного Інтернету.

Відбулися інформаційні хвилинки для учнів початкових класів «Безпечний Інтернет», на яких діти ознайомилися з поняттям Інтернету як глобальної комп’ютерної мережі, правилами безпечного користування Інтернетом, обговорили переваги та недоліки окремих його послуг. Під час заходу діти   самостійно розповідали про можливу небезпеку у глобальній мережі та її позитивні сторони, а ще отримали листівки «10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей». Окрім того, вчитель додатково наголосила на тому, що безпека в спілкуванні у всесвітній мережі може зашкодити не лише кожному зокрема, але й сім’ї та друзям.

Старшокласники мали можливість пройти анкетування «Залежність в мережі».

Також підготовлено інформаційний стенд на тему «Безпека в Інтернеті», а учні 9 класу створили буклети на тему: «Правила поведінки в Інтернеті» та «Безпечний Інтернет».

Крім того проведено конкурси малюнків «Казковий браузер», конкурс буклетів «Мережевий етикет".

Переглядів: 107 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »