Головна » 2016 » Лютий » 29 » Декада математично-інформаційних наук
Декада математично-інформаційних наук

Невід'ємною частиною всієї навчально-виховної діяльності школи є позакласна робота з предмету. Вона поглиблює знання, розширює кругозір, розвиває творчі здібності, інтелект. Як показує педагогічна практика, найбільш прийнятними і часто використовуваними формами позакласної роботи з математичних дисциплін є гуртки, факультативи, олімпіади. Особливе місце в системі позакласної роботи з математики, фізики та інформатики займає предметний тиждень.

Декада математично-інформаційних наук в нашій школі проводився з метою розвитку пізнавального інтересу, індивідуальних, творчих і інтелектуальних здібностей учнів.

Предметна декада була проведена з 01.02.16р. по 26.02.16 р.  з метою розвитку інтересу учнів до предметів, логічного мислення та самостійності, встановлення міжпредметних зв’язків, поглиблення знань учнів з математики, фізики та інформатики,  виховання згуртованості, поваги до товаришів, до їхньої думки. Заздалегідь був складений план проведення декади.

Було проведено ряд заходів:

математичні хвилинки та турніри  - 5 клас;

подорож у країну «Цікава математика» - 6 клас;

вікторина «У світі математики» - 7 клас;

урок-гра «Математичні перемоги» - 8 клас;

КВК для учнів – 9 клас;

конкурс стінних газет між учнями 10-11 класів;

конкурс на краще оповідання, казку, детективну історію, кросворд, головоломку на математичну тему – 5-11 клас;

хвиля безпечного інтернету 9 клас;

учні  6-го класу пройшли інтерактивний курс з інтернет-безпеки On-ляндія, завдяки якому ознайомились з питаннями інформаційної безпеки. Прочитали історії-комікси та перевірили свої знання, відповівши на контрольні запитання;

інформаційна хвилинка «Браузери. Робота з браузером»  - 4 клас;

конкурс буклетів (презентацій)  7 та 10 клас;

конкурс «Кращий друкар»  та розгадування кросвордів та ребусів - 2 клас;

для учнів 3 класу був оголошений конкурс малюнків, створених в графічному редакторі, в якому всі проявили  активність;

створення кращого кросворду  у текстовому редакторі Word -  11 клас.

Усі активні учасники місячника математично-інформаційних наук були нагороджені відповідними грамотами.

Переглядів: 347 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »