Головна » 2016 » Квітень » 28 » "Чорнобиль сьогодні і завтра"
"Чорнобиль сьогодні і завтра"

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

До 30  річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яка принесла Україні гірку, як полин, славу, 26 квітня у кожному класі пройшли уроки Пам’яті, де  учні разом  з  класними  керівниками  гортали сторінки історії   про страшні квітневі дні вісімдесят шостого. У 8 класі відбувся круглий стіл "Чорнобиль сьогодні і завтра", переглянули фільм «Чорнобиль: набат  і біль», виставку літератури  «І  летять  на  Чорнобиль  журавлі…». Протягом  тижня  у  школі  проходив  конкурс малюнків  «Що  я  знаю  про Чорнобиль?».

Переглядів: 311 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »