Головна » 2019 » Квітень » 16 » «Чисте подвір'я»
«Чисте подвір'я»

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка, небо и на улице12 квітня учні 5-11 класів разом з касними керівниками взяли участь у трудовому десанті  «Чисте подвір'я» під час якого працювали на пришкільній території й впорядковували закріплені за класами ділянки. Проведення таких акцій у нашому ліцеї – вже традиція, бо працюючи разом, діти привчаються до порядку,  вчаться любити рідний край. Усі разом замели всю територію, перекопали та засіяли клумби, винесли сміття, побілили паркан. День вдався плідним!

Дякуємо всім за працю!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, растение, дерево, обувь, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом и на улице