Головна » 2019 » Вересень » 27 » Четвертий тиждень НУШ "Моє довкілля"
Четвертий тиждень НУШ "Моє довкілля"

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииЧетвертий навчальний тиждень НУШ присвячено дослідженню навколишнього світу. Першачки вивчали що таке довкілля, правила поведінки у ньому, необхідність обережного ставлення до природи. Звісно, першим середовищем, яке діти дослідили, стало шкільне подвір’я. Шкільне подвір’я – цілий світ, у якому школярі знайшли багато цікавого! Але просто ходити та роздивлятися рослини чи камінчики сумно, тож наші маленькі дослідники виконували нестандартні завдання.
Крім того під час тижня “Моє довкілля” дітлахи малювали, створювали аплікації та лепбуки.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, цветок, ребенок, растение, дерево, на улице и природа

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице и природа

Переглядів: 47 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »