Головна » 2015 » Травень » 7 » «Червоний мак - квітка пам'яті»
«Червоний мак - квітка пам'яті»

6 травня  у нашому закладі стартувала акція "Квітка пам’яті".

Дана акція була одним із перших заходів у рамках підготовки до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

Нагадуємо, що червоний мак є символом пам’яті жертв Першої та Другої світових воєн у Європі, яка зазнала величезних втрат у боротьбі з нацизмом та фашизмом. Для нас, українців, квітка червоного маку ще з козацьких часів була символом пролитої у боях козацької крові, не раз оспівана у народних піснях та думах. У зв’язку з трагічними подіями останнього року трактуємо її й як символ пам’яті за загиблими у війні на Сході країни.

Червоний мак вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. А тепер червоний мак набуває символічного значення й в Україні, особливо після прийняття Указу Президента про вшанування в Україні 8 травня Дня пам’яті та примирення

В акції  взяли участь учениці Форсюк Марина, Гончарук Юлія, Тарасюк Дарина, Ковалінська Вікторія,   Лібіховська Юлія, Оріщина Марина, заступник директора з навчально-виховної роботи Калинюк С.М., вчитель української мови Кравчук О.О., бібліотекар Форсюк О.А., вчитель образотворчого мистецтва Гарбарук С.В. та педагог-організатор Мельник В.Д.

Маємо надію, що проведення таких заходів стане доброю традицією серед підростаючого покоління. А в наших серцях збереже пам’ять про загиблих захисників у трагічні сторінки історії своєї країни.

Переглядів: 370 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »