Головна » 2019 » Лютий » 21 » Чарівний світ українського слова
Чарівний світ українського слова

Для кожного народу мова – найбільший скарб, віддзеркалення душі народу, його історії. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Так у цей день у нашому закладі проведено захід «Чарівний світ українського слова», щоб показати свою любов і повагу до рідної мови, а також довести  собі і присутнім, що ми знаємо українську мову, вільно спілкуємось нею, а головне, що ми нею пишаємось.  Учні 5-7 класів змагалися між собою на кращі знання з рідної мови. А судили їх – школярі старших класів.  Також учні мали змогу переглянути відео «Цікаві факти про українську мову». Крім того, було оформлено інформаційний стенд «Розмовляти українською - це круто!"

Кожна людина має завжди пам’ятати, хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина має знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати.

Переглядів: 128 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »