Головна » 2019 » Березень » 4 » «Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»
«Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Наталія Дмитришина, люди сидят, стол и в помещении  Булінг це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства.

1 березня у нашому закладі відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників на тему «Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення» з метою попередження даного явища.

ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Наталія Дмитришина, люди улыбаются, люди стоят Під час засідання було розглянуто нормативно-правову базу захисту дитини від насильства, шляхи протидії булінгу та роботу з батьками як необхідна умова профілактики його серед дітей. Також ознайомилися з теоретичними засадами соціально-економічних викликів і проблем в дитячому середовищі, а саме: причини, наслідки, допомога та розробили систему дій при виникненні булінгу.

Крім того було проведено тренінг «Мистецтво дарувати любов» на якому педагоги розкрили творчий потенціал, висловили свої міркування та бачення.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Переглядів: 112 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0