Головна » 2018 » Червень » 8 » Арт-терапевтичне заняття
Арт-терапевтичне заняття

Сьогодні, 6 червня вихованці табору поринули у цікаве арт-терапевтичне заняття.

Арт-терапія – процес усвідомлення себе і світу через мистецтво. У творчості відображаються людські почуття надії і страхи, очікування і сумніви, конфлікти і примирення. Головне завдання арт-терапії – дати вихід накопиченим негативним емоціям та стресам, позбутися страхів, негативу і поліпшити своє психічне та фізичне здоров’я.

Діти об’єдналися у п’ять груп та отримали задання різноманітного характеру. Всі завдання об’єднував сучасний стиль – абстракціонізм.

Вихованці, у техніці аплікації, виконали роботу «Бджоли в саду», вивчивши стиль футуризму.  Роботи  «Образ» виконані у стилі боді-арту. Також робота «Стан моєї душі» проходив у вигляді естафети, вивчивши еспресіонізм. Малювали пальчиками:  напрямок пуантилізм.   Крім того, була виконана   композиція «Чарівне море», технікою зв’язування олівців  і одночасного малювання ними, напрямок – орфізм.

Діти провели чудово час  отримавши  море емоцій, найбільше  вихованця сподобався напрям боді-арту.

Переглядів: 60 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »