Головна » 2018 » Вересень » 27 » Акція зі збору жолудя
Акція зі збору жолудя

26 вересня лісник Хоровицького лісництва Славутського лісгоспу Немец В.М. разом зі своїм помічником та  учнями 9 класу нашого закладу провели акцію зі збору жолудя. Насіння дуба звичайного шукали в урочищі Хоровицького лісництва. Діти з радістю долучаються до таких заходів, адже любов до природи їм прививають змалечку.

Дана акція мала на меті показати школярам, який цикл проходить дерево, щоб вирости із маленької насінинки у могутнього велетня, а також дати можливість молоді зробити свій внесок у лісовідновлення, тим самим показавши нелегку щоденну працю лісівників. Адже для того, щоб через 120 років наші нащадки могли милувалися стиглими дубовими насадженнями, лісівники мають не лише зібрати кілька десятків тон жолудів, а й відібрати найкращі з них, посіяти та доглядати не один рік! А щоб майбутні дерева були стійкими до хвороб та шкідників, насіння збирають з так званих «плюсових» дерев, котрі мають найкращі характеристики.
    Ліс відіграє важливу роль в житті нашої планети та її мешканців. Він є не тільки джерелом сировини для забезпечення потреб людини, а й має важливе екологічне та соціальне значення на глобальному рівні. Нашим обов’язком є донести до суспільства важливість екологічно-відповідального лісокористування та збереження довкілля.

Переглядів: 56 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »