Головна » 2014 » Грудень » 10 » Акція "Солодощі солдатам"
Акція "Солодощі солдатам"

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги та розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді. У складний для нашої країни час у нашій школі проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню  підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії.

Так, 9 грудня  дівчата 10 та 11  класу в шкільному кабінеті трудового навчання пекли домашні смаколики для наших солдатів. До акції приєдналися також всі учні та працівники закладу, які вдома мали змогу приготувати домашню випічку (зладнано  чотири ящики).  Крім того, діти та колектив зібрали велику кількість противірусних, кровоспинних, знеболювальних ліків та перев’язувального матеріалу  для наших оборонців (два ящики).

Надіємось, що передані солодощі подарують хвилини радості та домашнього тепла, а ліки вбережуть від хвороб.

Переглядів: 297 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »