Головна » 2015 » Квітень » 25 » Акція "Посади дерево"
Акція "Посади дерево"

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території.

Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище.

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

Саме тому  23  квітня було продовжено  акцію «Посади дерево. Проводилася акція для того щоб шкільне подвір’я школи було ще більш впорядкованим і привабливим.

Було висаджено близько 100 саджанців дерев та кущів. Основними видами були фруктові дерева, горіхи.

Переглядів: 234 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »