Головна » 2019 » Березень » 19 » Акція «Клумба первоцвітів»
Акція «Клумба первоцвітів»

Після холодної зими  природа посилає нам первоцвіти, які пробуджують життя, які є провісниками весни, відродження.

З метою збереження рідкісних та червонокнижних рослин, в рамках Екологічного тижня 19 березня була проведена акція «Клумба первоцвітів».

Під час акції було проведено навчальне заняття «Різноманітність рослин» (вчитель Дмитришина Н.П.), на якому діти познайомилися з первоцвітами своєї місцевості, дізналися про проблему зменшення їх чисельності та необхідності  збереження і поширення. Крім того Наталя Павлівна ознайомила учнів 5 класу з рослинами пришкільної території, діти вивчали життєві форми рослин, правила поведінки в природі.

Після заняття вихованці разом з керівником гуртка Оксаною Анатоліївною   висаджували  цибулини підсніжників, білоцвіту весняного, пролісків дволистих на шкільній клумбі, які принесли з власного квітника.

Переглядів: 168 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »