Головна » 2013 » Жовтень » 30 » 69-у річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників
69-у річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня в селі Крупець були проведені заходи до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. У мітингу та покладання квітів взяли участь: вчителі, учні навчально-виховного закладу, голова районної державної адміністрації  Олег  Несен, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Войтюк, заст упник голови районної ради Петро Притуляк, Крупецький сільський голова Валерій Михалюк, молодь та громадськість села.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Учасники заходу хвилиною  мовчання  вшанували пам`ять загиблих у роки Великої  Вітчизняної війни 1941-1945 років та поклали квіти до меморіалу.

69 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників - одна з найважливіших подій в історії нашого народу. Адже Велика Вітчизняна війна залишила слід болю і страждання майже у кожній родині, забрала мільйони життів, безжалісно позначилася на долі наших дідів та прадідів, які мужньо піднялися на боротьбу з іноземними загарбниками.

Їх згуртувала свята для кожного патріота мета - захист своєї Батьківщини. Саме цим людям, яким вдалося врятувати Україну від поневолення, зберегти національні ідеали, створити підвалини для розвитку сучасної демократичної незалежної держави, ми сьогодні спрямовуємо слова щирої вдячності і шани.

Переглядів: 376 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »