Головна » 2015 » Квітень » 28 » 28 квітня – День охорони праці
28 квітня – День охорони праці

«Дивись на працю як на важке, і вона в результаті не буде важкою»
Лао-Цз

У рамках Всесвітнього дня охорони праці, який в Україні відзначають 28 квітня, в нашому закладі  проведено ряд заходів, мета яких привернути увагу до питань безпеки на робочих місцях.

Цього року акція проходила під девізом  «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
   Цього дня було проведено:

-  конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»;

- конкурс творів, рефератів на тему: «Безпека і охорона праці на робочих місцях»;

-випущено спеціальний випуск шкільної газети  "Передзвін" «28 квітня — Всесвітній день охорони праці»;

- проведено вікторину на кращі знання правил безпеки;

- медична сестра Сосонюк К.В. провела практичні заняття з надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасних випадків з працівниками.

Для педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу проведено навчання з ОП, після чого було складено залік. Усі працівники отримали посвідчення про проходження навчання.

Переглядів: 334 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »