Головна » 2017 » Вересень » 4 » 1 вересня
1 вересня

1 вересня в нашому навчальному закладі відбулося урочисте, патріотично піднесене свято Першого дзвоника, приурочене початку нового 2016–2017 навчального року. Вся велика шкільна родина зібралася разом. Цього дня шкільний двір наповнився бантами, різнокольоровими букетами, різнобарв’ям вишиванок та  кульками.

Поряд із терпким болем через трагічні події, які переживає зараз наша країна, все ж було радісне відчуття того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста й повна нових звершень – школярі, вчителі, батьки, гості зібрались на подвір’ї закладу, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв Майдану, Небесної сотні, воїнів-земляків, які боронили честь і волю держави, героїчно загинули в зоні АТО на Сході України. До пам’ятних дошок було покладено квіти.

Під час виступу директор школи Тетяна Миколаївна подякувала усім тим, хто доклав зусиль для того, щоб наша школа мала нове обличчя, а також привітала усіх зі святом та нагородила грамотами працівників та учнів.

З початком навчального року учнів також привітали сім’я волонтерів – Олена та Анатолій Турицькі, дякували  за активну участь у волонтерській діяльності та надану допомогу воїнам, котрі захищають незалежність і територіальну цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції. В цей день було передано два прапори з підписами військовослужбовців та книгу з підписом  П.П. Скиби.

Звісно, слово мали й наші найменші друзі, які палко привітали кожного з початком осені та нового навчального року. Зі словами вітання виступили й одинадцятикласники.

На завершення урочистої лінійки хвилююче зазвучав дзвіночок в руках маленьких «першачків», який покликав учнів до класів на перший урок.

Переглядів: 569 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/1
«  Вересень 2017  »