Головна » 2016 » Грудень » 1 » 1 грудня - Всесвітній день порозуміння з ВІЛ- інфікованими.
1 грудня - Всесвітній день порозуміння з ВІЛ- інфікованими.

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя.

Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. Саме тому 1 грудня –  «День боротьби зі СНІДом» перейменовано в «Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими».

В цей день в закладі  проведені інформаційно-просвітницькі заходи, приурочені Міжнародному дню  порозуміння з ВІЛ-інфікованими: виховні години «СНІД – рана людства», «Жити в світі, в якому є ВІЛ», «Методи запобігання інфікування ВІЛ», «Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих»,  анкетування на тему «Що я знаю про ВІЛ/СНІД», диспут на основі відеофільму «СНІД- хвороба віку», а також заняття з елементами тренінгу  «Знати, щоб жити».

Метою цих заходів було формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та до проблеми СНІДу загалом.

Переглядів: 325 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2016  »