Головна » 2016 » Жовтень » 20 » 18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми
18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми

18 жовтня  - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Торгівля дітьми – це усі дії, пов’язані  з перевезенням або вербуванням особи у межах або за межі країни з метою продажу, працевлаштування чи надання послуг шляхом застосування насильства, приниження гідності, зловживання владою, боргової залежності.

18 жовтня у рамках інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми у нашій школі відбулося ряд заходів : оформлено в бібліотеці тематичну  виставку  літератури з даної тематики,проведено виховні  години: «Життя-найцінніший скарб», «Як не стати жертвою торгівців людьми», «Незнайомі люди.Правила поведінки», проведено  анкетування, перегляд та  обговорення фільму «Станція призначення- життя».

Результатом проведених заходів  стало підвищення рівня поінформованості учнів щодо шляхів уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання допомоги з метою формування у школярів навичок безпечної поведінки .

Переглядів: 320 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »