Головна » 2018 » Грудень » 13 » 11

З метою привернення уваги учасників навчально  – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у нашому закладі  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля», було розповсюджено буклети «Дитинство проти насильства». Проведено анкетування  учнів, де головним питанням було: «Поширення та форми насильства». Проведено низку тематичних виховних  годин, конкурсів, малюнків, психологічних тренінгів.Були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ: «Ми проти СНІДу», «Ми за здоровий спосіб життя», «СНІД – загроза людству», акція «Червона стрічка»,лекція «Методи запобігання інфікування ВІЛ». Проведено  тренінг  «Шляхи протидії торгівлі людьми»,присвячений торгівлі людьми, а також в учнів була можливість переглянути фільм «Небезпечна гра». Конкурс малюнків «НІ! Насильству в сім»ї». Найменші учні школи взяли участь у конкурсі «Наші долоні проти насильства». Проведено заняття  в ігровій формі «Права людини».

Переглядів: 31 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »