Головна » 2018 » Січень » 29 » Тиждень книги
Тиждень книги

Безмежна сила книги. Без неї людина – сліпа. Книга відкриває перед людьми безмежний світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книги, вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи життя. Книга допомагає нам у навчанні і вихованні, збагачує знаннями, зміцнює волю.

Книга – мудрий друг, який хоч не вміє говорити, проте розкаже нам геть про все. Нерідко книга прочитана нами в дитинстві, залишається в пам'яті на все життя.

«Хто багато читає, той багато знає» - так кажуть у народі. Книга – скарбниця людського досвіду, накопиченого під час тисячоліть. «Книги – це ріки, що наповнюють світ, це джерела мудрості» - писав Нестор Літописець. Це найбільше повне і всеосяжне вираження культури людства. Недарма книгу називають джерелом знань, скарбницею людської мудрості, великим дивом, що відкриває двері у світ науки, культури, мистецтва. З нею можна поринути в далеке невідоме минуле, зрозуміти сучасність, розкрити таємницю людської душі, пізнавати істину. Книга спонукає до роздумів, є доброю нагодою для відпочинку й розваг, розвеселить читача жартами та пригодами. Вона є надійним другом, помічником, порадником і джерелом мудрості.

З 22 по 26 січня в нашому навчальному закладі проходив тиждень книги

План проведення  Тижня книги

Клас

22.01.18

- Відкриття тижня книги.Оголошення заходів.

- Виставка у бібліотеці ″ До дня Соборності ″, ″ Книги ювіляри 2018 року ″

23.01.18

- Конкурс  малюнків ″ Мій улюблений книжковий герой ″

- Вивчення читацьких потреб (анкетування в 2-11 кл)

1-4кл

2-11кл

24.01.18

- Рейд- перевірка стану підручників

- Робота книжкової лікарні

1-11кл

3-5кл

25.01.18

- Вікторина ″ Сторінками книг ″

5-6 кл

26.01.18

- Бібліоквест ″У світі знань ″

- Виставка ″ День пам’яті жертв Голокосту ″

3-4кл

Протягом тижня було оформлено такі виставки : ″ Україно моя Соборна″, ″Книги-ювіляри у 2018 році″,  ″ День пам’яті жертв Голокосту ″, ″ Пам’ятай про Крути″.

З метою кращого засвоєння  прочитаного тексту  було проведено  конкурс малюнків «Герої улюблених книжок» між учнями 1-4 класів

Щоб краще вивчити своїх читачів, їхні інтереси, запити на книгу потрібно проводити індивідуальну роботу з кожним читачем.

Одним із важливих аспектів визначення потреб читача – це проведення анкетування учні 1-4 класів, 5-9 класів і 10-11 класів.

Анкетування учнів показало, що більша частина учнів любить читати та  вважає книгу своїм другом, порадником.

Так,на запитання :

Чи є в тебе улюблена книга ,19 учнів 4 класу відповіли - так, і тільки 3 учні відповіли ні .

Чи любите ви читати ?  35- так, 8-ні

Чи задовольняє тебе фонд нашої бібліотеки? 38- так, 2-ні, 3-не знаю.

На запитання, які книги ти любиш читати, відповіді були такі: казки, пригоди, все про тварин, фантастику, вірші та інше.

Також  було проведено рейд- перевірку підручників в усіх класах та визначено учнів, що найохайніше відносяться до своїх книг.

Мельник Олександр

Поліщук Олексій

Шевченко Вікторія

Тарасюк Дарина

Проведення різних масових заходів сприяє розумовому розвитку дитини як особистості, виявленню її читацьких інтересів.

Із учнями 5 класу Оксана Анатоліївна провела вікторину ″ Сторінками книг ″, де учні змагались у знаннях,ерудиції, швидкості.

У народі кажуть: «Хто багато читає - той багато знає», тому дружіть із книгою і піклуйтеся про неї.

Переглядів: 70 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »