Головна » 2019 » Травень » 15 » Міжнародний день сім’ї та день матері
Міжнародний день сім’ї та день матері

Щорічно у другу неділю травня як в Україні, так і ще у багатьох країнах світу відзначають День матері, а 15 травня – Міжнародний день сім’ї. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни. Ці свята надто значимі, адже кожній людині, а особливо дитині, потрібна матуся, сім’я, домівка, де тебе завжди розуміють, підтримують, де завжди тепло і затишно…

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сімя – це джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується  будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Наш заклад не оминув увагою ці дні. Учні долучилися до конкурсу малюнків «Моя родина»,  «Портрет мами».  Класні керівники  провели бесіду на тему: «Моя сім`я і я», де діти мали змогу розповісти про сво їсімейні цінності та традиції у родинах.

Діти з сім’ї несуть у світ правду, чесність, віру, традиції і звички. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина».

Переглядів: 184 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »