Головна » 2017 » Вересень » 21 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в нашому закладі  був проведений Тиждень  безпеки дорожнього руху.
   Усі заходи мали на меті привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
   Лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху»«Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-4 кл.) та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-11 кл.).

Протягом тижня був проведений  конкурс тематичного малюнку на тему «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя».
Для учнів 1- 4 класів відбувся конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух.
Серед учнів 5-6 класів було проведено турнір знавців правил дорожнього руху.
Учні 8-х класів взяли участь у конкурсі проектів «Безпечна дорога до школи».

Долучилися до проведення тижня і дошкільнята. Вихователями ДНЗ були проведені різноманітні заходи.
Для учнів початкової школи старшокласники провели практичний тренінг з безпечної поведінки на дорогах.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Переглядів: 180 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »