Головна » 2018 » Червень » 2 » Розпочав свою роботу літній мовний табір GoCamp - "Summer"
Розпочав свою роботу літній мовний табір GoCamp - "Summer"

З 29 травня у нашому закладі розпочав свою роботу літній мовний табір GoCamp "Summer".

Отримання статусу GoCamp стало можливим завдяки конкурсу ,який проводила громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України ,посольством США, компанією Microsoft та іншими партнерами у форматі креативної роботи "Запроси волонтера до своєї школи".

У перший день – “День знайомств” відбулось засідання круглого столу «Будемо знайомі», під час якого було розподілено доручення, ознайомлено з режимом дня.  Крім того вихованці були розділені на загони "Лідер" та  "Чемпіони", після чого разом з вихователями  вивчали  загонові речівки та девізи.

Гасло «Хочеш змінити світ-надихай дітей» стало пріоритетним при організації роботи табору з поглибленим вивченням англійської мови .
  Основне завдання проекту - показати учням, що вивчення мов – це легко і просто, весело, розважально та яскраво.
  Учні у таборі працюють над проектами, створюють постери, малюють, співають, танцюють.
А ще:
багато англійської;
безліч цікавих активностей (серед них і рухливі);
нові відкриття про культури та традиції інших країн;

пізнавальні екскурсії.

Приємно, що, працюючи у цікавому тандемі: вчитель-дитина, ми здатні значно підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови, створити сприятливі умови для стимулювання їх творчої та інтелектуальної активності заради власного успішного майбутнього.

Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »