Методична кафедра вчителів оздоровчо–естетичного циклу в 2016-2017 н. р. працювала над проблемою «Формування здоровязберегаючих і творчих компетентностей школярів».

Проведено пять засідань, на яких розглядалися теоретичні і практичні питання, особлива увага зверталася на методичні новинки.

Всі члени ШМК приймали активну участь в його роботі. Протягом навчального  року вчителями-предметниками приділялась увага роботі в спортивних секціях, з обдарованими дітьми. Ці діти брали участь у шкільних змаганнях , районних змаганнях, різних конкурсах з трудового навчання, образотворчого мистецтва та музичного мистецтва. Постійно проводились виставки учнівських робіт з образотворчого та декоративно прикладного мистецтва. Вчителі технології розкривали творчі можливості учнів, застосовуючи метод проектів, сприяли самореалізації учнів та вияву індивідуальності.

Основні задачі ШМК на 2016 -2017 р. :

1.  Удосконалювати педагогічну майстерність.

2.  Розкривати творчі здібності учнів школи на уроках фізичного виховання, технології, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва.

3.  Приймати участь в змаганнях, конкурсах.

4.  Покращити роботу гуртків.

5.  Постійно дбати про дотримання техніки безпеки на уроках, під  час проведення змагань.

6.  Розробка системи роботи з обдарованими і слабовстигаючими дітьми.

7.  Поповнювати «банк ідей» педагогічної творчості вчителів.

8.  Вивчати і продовжувати в практику сучасні технології навчання.

«  Червень 2020  »